Cześć!

Tutaj zespół KupKompa.pl

Dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że możemy Cię gościć w naszym sklepie.

Naszą misją jest pomóc Ci odnaleźć sprzęt komputerowy, który odpowiada Twoim rzeczywistym potrzebom. Celujemy w optymalne dopasowanie możliwości sprzętowych do oczekiwanych przez Ciebie zastosowań.

Swoją działalność opieramy głównie na komputerach refabrykowanych, ponieważ jesteśmy przekonani, że w to najlepsza opcja zakupu sprzętu wysokiej klasy.

Co to jest sprzęt refabrykowany?

Mam nadzieję, że o tym wiesz, ale jeśli nie to pamiętaj, że kupując cokolwiek w internecie masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Tak właśnie powstaje sprzęt refabrykowany. Urządzenie jeśli zostało rozpakowane trafia bezpośrednio do producenta lub autoryzowanego dystrybutora, w celu przetestowania go pod kątem sprawności jak nowy sprzęt i w razie konieczności przywrócenia go do stanu w pełni wartościowego, nie noszącego śladów użycia.

W praktyce otrzymujesz komputer, który różni się od nowego jedynie opakowaniem i ok 30% niższą ceną. Nie wierzysz? My wierzymy, dlatego dajemy na niego gwarancję, a Ty także możesz go zwrócić przez 14 dni od zakupu jeśli Ci się nie spodoba. W końcu jesteśmy w internecie 😉

Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy i masz wątpliwości podziel się nimi z nami:

Dziękujemy!